Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Mały Głęboczek – Oferty sprzedaży i najmu domów na Warmii i Mazurach

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

4 199 000 zł250 m² 16 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:17 000 m²

Niesamowita posiadłość mieszkalno- agroturystyczna w cichej i spokojnej okolicy z lasem i własną hodowlą danieli. Nowa super cena polecam Nie przegap okazji, by stać się częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z tarasem, ul. Półwiejska

Morskie Oko,Brodnica(Mały Głęboczek + 14 km)

690 000 zł92 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:570 m²

Sprzedam dom z 2 pięknymi niezależnymi mieszkaniami w Brodnicy, blisko jeziora i centrum Na sprzedaż parterowy dom z 2016 r. z dwoma samodzielnymi lokalami i dwoma osobnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Podgórna

Ustronie,Brodnica(Mały Głęboczek + 14 km)

590 000 zł168,62 m² 3 498,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:165 m²

Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej ponad 117m2! zarezerwuj pierwszy! Sprawdzony, przemyślany układ funkcjonalny gwarantuje komfort i wygodę użytkowania domu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Nowe Miasto Lubawskie

Nowe Miasto Lubawskie(Mały Głęboczek + 13 km)

629 000 zł209 m² 3 009,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:106 m²

Na sprzedaż trzykondygnacyjna kamienica z 1994 roku, znajdująca się w centrum miasta, blisko rynku. Nieruchomość obejmuje lokal handlowy na parterze oraz garaż. Budynek jest podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Łąkorz

Łąkorz(Mały Głęboczek + 21 km)

379 000 zł86 m² 4 406,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 537 m²

Zapraszam serdecznie do kontaktu i osobistego zapoznania się z tym wyjątkowym miejscem, które może stać się Waszym nowym, wymarzonym domem. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Bielice

Bielice(Mały Głęboczek + 24 km)

319 000 zł180 m² 1 772 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 741 m²

Dom z duszą w Bielicach - harmonia spokoju, natury i historia Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w urokliwej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Podmiejska

Mieszka I,Brodnica(Mały Głęboczek + 14 km)

499 000 zł106 m² 4 707,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:840 m²

Moczadła, gmina Brodnica Na sprzedaż domy wolnostojące realizowane w miejscowości Moczadła, gmina Brodnica , w rejonie stanowiącym przedłużenie ul. Podmiejskiej. Budowa rozpocznie się lada.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Lubawa(Mały Głęboczek + 24 km)

7 600 zł109 m² 69,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:472 m²

Nieruchomość do wynajęcia idealna przestrzeń dla biznesu w świetnej lokalizacji Do wynajęcia funkcjonalny obiekt o dużym potencjale komercyjnym, doskonały na siedzibę firmy lub prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Osiek(Mały Głęboczek + 21 km)

449 000 zł85,05 m² 5 279,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:85 m²

Prezentujemy ofertę nowego mieszkania w ramach nowoczesnej inwestycji deweloperskiej zlokalizowanej w miejscowości Jeziórki (gmina Osiek) - tylko 5 minut od Brodnicy! Osiedle obejmuje łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak, ul. Młyńska

Lidzbark(Mały Głęboczek + 18 km)

419 000 zł122 m² 3 434,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:334 m²

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny dom (segment skrajny) o powierzchni 122 m , położony przy ul. Młyńskiej w Lidzbarku. To idealna propozycja dla rodziny szukającej gotowego do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Bobrowo-Kolonia

Bobrowo-Kolonia(Mały Głęboczek + 21 km)

1 300 000 zł130 m² 9 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 247 m²

Szukasz wyjątkowego miejsca do życia z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu natury, a jednocześnie z dobrym dojazdem do miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Mały Głęboczek

Mały Głęboczek,kujawsko-pomorskie

299 000 zł148 m² 2 018,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 947 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna położona w miejscowości Mały Głęboczek - w sercu Pojezierza Brodnickiego. To idealna propozycja dla inwestorów poszukujących miejsca pod:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach